AYDOGMUS 43. Yılımızı Kutluyoruz...

 

Servis Hizmetleri

Aydoğmuş Şanzıman, kuruluşundan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, tanınımış markaların dünya standartlarındaki kalite hedeflerine uygun olarak uzman teknik kadrosu ile araçların ayrcalıklı sahiplerinin memnuniyetini sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını korumayı kendine temel amaç edinmiştir.

Aydoğmuş Şanzıman Servisinde genel olarak gözlemlenen otomatik şanzıman arızalarının giderilmesinin yanında, otomatik şanzıman bakımı, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman beyini arızası giderilmesi, otomatik şanzıman yağı değişimi de konusunda eğitimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır.

    

Yedek parça stokuyla aracınızın otomatik şanzıman ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş otomatik şanzıman servisi stok kontrol sistemiyle takip etmektedir ve istenen zamanda tedarik etmektedir.

Aydoğmuş Şanzıman, aracınızın otomatik şanzıman konusunda komple servis hizmeti vermektedir. Otomatik Şanzıman Servisimizde her marka aracınızın için yeni otomatik şanzıman, otomatik şanzıman tamiri, otomatik şanzıman bakımı hizmetleri verilmektedir.

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

Ayrıca Servisimizde:

- Her marka şanzıman, orjinal yedek parçası ve 2.El yedekleri bulunur.
- Elektronik, Mekanik arıza tespitleri yapılır.
- Revizyon işlemleri garantili olarak yapılır.
- KMye bağlı Yağ/Filtre değişimi yapılır.
- Şanzıman Revizyonlarında orjinal parça kullanılır.
- Komple garantili bakımı yapılmış, 2.El şanzımanlar mevcuttur.Otomatik Şanzımanın çalışma yapısını interaktif olarak aşağıdaki animasyonda vites konumunu değiştirerek görebilirsiniz.